Bacački petoboj – Prvenstvo Slovenije

Dana 26.5.2018, u subotu, u Domžalama, održat će se Prvenstvo Slovenije u bacačkom petoboju sa početkom u 10,00 sati.
Više detalja na raspisu.

Raspis

Zainteresirani mogu na našoj facebook stranici razmijeniti komentare, informacije, telefone,… o mogućnosti zajedničkog odlaska u Domžale.

HAVU facebook

Evropsko dvoransko prvenstvo 2018. u Madridu

logo naslovna cabecera_emaci2018

Naši natjecatelji:

120 FRLIC-KOLOVRAT Senka 1969 W45 400 m. W45 1:08.70
120 FRLIC-KOLOVRAT Senka 1969 W45 800 m. W45 2:50.07
122 JERKOVIC Ivona 1976 W40 Pole Vault W40 3.40
124 PUKSAR Ivan 1957 M60 Long Jump M60 4.59
124 PUKSAR Ivan 1957 M60 60 m. M60 8.93
124 PUKSAR Ivan 1957 M60 200 m. M60 29.89
126 VLAHINIC Irena 1976 W40 High Jump W40 1.59

Nastupi hrvatskih natjecatelja:
Senka Frlić-Kolovrat:
->    400m heats, 1:10,50 11. mjesto, 800m heats, 2:57;88  13. mjesto
Ivona Jerković:
->    Pole Vault, 3,45m  1. mjesto

EUROPSKA PRVAKINJA

Ivan Pukšar:
->    Long Jump, 3,87m 15. mjesto, 60m heats, 9,10  24. mjesto, 200m heats 31,29 34. mjesto
Irena Vlahinić:
->    High Jump, 158cm 2.mjesto i
VICEPRVAKINJA EUROPE


Entry list

Službena stranica

Prvenstvo Balkana u dvorani – Beograd 2018.

Završilo je dvoransko prvenstvo Balkana u Beogradu (10-11.3.2018.) i detalje možete pogledati na službenoj stranici:

www.bamaci2018.rs

Rezultati 1. dan

Rezultati 2.dan

REZULTATI HRVATSKIH ATLETIČARA

DisciplinaPrezime i imeKategorijaPlasmanRezultat
60mGraić BrankaW6019,87
60mBožić ĐurđicaW60512,03
60mŠarić SandraW45510,51
60mEndrih AntunM7039,42
60mLukač NikolaM70610,91
60mZetić BerislavM5538,14
60mDujić FranjoM4588,39
60mEćimović VlatkoM40119,70
60m preponeSamac BranimirM55213,10
200mLedić KrunoM50226,60
200mGraić BrankaW60133,97
200mŠarić SandraW45437,57
200mLukač NikolaM70637,34
200mBožić ĐurđicaW60344,27
200mZetić BerislavM55327,12
200mEćimović VlatkoM40631,90
400mBožić ĐurđicaW60501:53,97
400mPoznanović BranislavM70201:18,94
400mLukač NikolaM70701:28,93
400mLedić KrunoM50159,85
400mDujić FranjoM45501:01,45
800mJerončić Renato-ZdenkoM4582:53,79
800mGraberec IvanM5023:00,17
800mLukač NikolaM7023,26,31
1500mStarešinić VladoM65206:06,69
1500mGraberec IvanM50406:09,11
1500mKošić KrešimirM45905:23,03
1500mJerončić Renato-ZdenkoM45105:32,02
1500mMihinjač GoranM40806:07,18
3000mStarešinić VladoM65112:42,19
3000mKošić KrešimirM45711:33,57
3000m hodanjeGraberec IvanM50217:16,11
DaljGraić BrankaW6013,44
DaljMrčić AnaW5013,34
DaljSamac BranimirM5544,60
DaljZetić BerislavM5525,26
KuglaGrgurić Pajnić SlavicaW6018,59
KuglaMusulin VesnaW6028,10
KuglaBožić ĐurđicaW6045,52
KuglaKnez StipoM65111,72
KuglaŠarić SandraW4537,20
KuglaLudvig DamirM55212,53
KuglaRadešić IvanM4039,45
Štafeta 4x200Lukač/Starešinić/Endrih/PoznanovićM65202:26,01
TroskokMrčić AnaW5018,91
TroskokZetić BerislavM55111,08
TroskokSamac BranimirM55210,88
VisPrskalo MarijaW5011,25
VisLukić NatašaW4531,34
VisSamac BranimirM5541,48

 

Plasmani1.mj.2.mj.3.mj.OstaloSveukupno
Broj111272050