Preliminarni sastav reprezentacije za šesteroboj

Objavljujemo preliminarni neslužbeni sastav reprezentacije Hrvatske za Šesteroboj u Čakovcu. Svi navedeni atletičari moraju potvrditi svoj nastup mailom  na ivan.puksar7@gmail.com najkasnije do 15.8.do 12 sati !!!
100 m     Berislav Zetić, Siniša Bradić           Branka Graić, Senka Frlić Kolovrat
400 m     Oliver Bosnić, Kruno Ledić            Renata Novosel, Senka Frlić Kolovrat
1500 m   Goran Gregurec, Zvonko Horvatić   Marijana Katić, Veronika Erlić
dalj         Berislav Zetić, Nenad Varda           Renata Novosel, Branka Graić
vis          Duje Bonacci, Branimir Samac       Irena Vlahinić, Nevena Lendjel
motka     Željko Vrbanc, Aleksandar Žbulj      Ivona Jerković, –
troskok   Duje Bonacci, Branimir Samac        Marina Vukušić, Božica Šorgić
Kugla     Stipo Knez, Damir Jakobović        Slavica Grgurić Pajnić, Vesna Musulin
disk       Stipo Knez, Damir Ludvig        Ankica Antolić, Sandra Šarić
koplje    Goran Javorek,  Krešimir Košić       Vesna Musulin, Slavica Grgurić Pajnić
Kladivo   Mladen Sraga, Branko Todorović       Sandra Šarić, Ankica Antolić
štafete 4 x  100 m   ( min 200 g ) =  Zetić,Bradić,Samac,Bonacci  ( Horvatić )       ( min 180 g ) =  Novosel, Jerković, Graić, Banović (Kolovrat)
Rezerve  :  Vladimir Vraneša ( 1500 m ),  Frano Duspara ( sve ) Katarina Kokan ( 400 m, 1500 m ), Marija Prskalo ( dalj, vis ), Ivana Sraga ( kladivo,koplje)
Iz Zagreba će s polaskom 25.8. u 10.30 sati sa parkinga Svetice ( stadion Maksimir ) biti organiziran autobusni prijevoz do Čakovca, prijevoz od Čakovca do Varaždina na svečanu večeru i proglašanje pobjednika te povratak u Zagreb nakon večere.
Kotizacija iznosi 100 kuna i uključuje troškove nastupa, večere i autobusnog prijevoza.Natjecatelji nastupaju u službenom dresu reprezentacije ili u opremi koja je izgledom slična službenom dresu ( bijela majica, grb, natpis Croatia).
Plaćanje kotizacije biti će u autobusu pri polasku  ili na stadionu prije natjecanja.
Atletičari koji žele nastupati izvan konkurencije u trkama na 100 m, 400 m i 1500 m trebaju se prijaviti do zaključno do najkasnije 20.8. na gore navedeni mail. Nije moguć nastup izvan konkurencije u tehničkim disciplinama ( skokovi i bacanja ) zbog velikog broja natjecatelja ! KOtizacija za nastup dodatno iznosi 40.- kuna po disciplini  i plaća se organizatoru – AK Međimurje u prijavnom centru. Natjecatelji koji su u statusu službene rezerve nastupaju izvan konkurencije bez dodanog plaćanja 40.-kn.
Nove informacije slijede nakon 15.8. !!!

Prijave za BAMACS – Celje 2018. (rok do 28.8.)

Prijava BAMACS 2018.

  • IZJAVA O DAVANJU PODATAKA
    Potvrđujem da sam upoznat/a da Hrvatska atletska veteranska udruga (dalje u tekstu: HAVU) vodi zbirke osobnih podataka vezane uz natjecatelje, a u svrhu evidencije i registracije natjecatelja te sustava natjecanja HAVU-a sukladno aktima HAVU-a. Također, potvrđujem da sam upoznata/upoznat s namjerom HAVU-a da moje osobne podatke u vezi evidencije natjecatelja prikuplja i obrađuje isključivo u svrhu navedenih evidencija te da sam prije potpisivanja ove izjave upoznat/a s načinom na koji se sastavlja podatkovna baza, načinom na koji se obrađuju podaci te da sam upoznat/a s time tko su korisnici te podatkovne baze. Ovom izjavom pristajem na prikupljanje osobnih podataka u gornjem prijavnom obrascu. U skladu s navedenim, izražavam svoju slobodnu i izričitu suglasnost za korištenje danih osobnih podataka od strane HAVU-a, Trg Petra Svačića 17, Zagreb, OIB: 36308067431 i osoba koje su od strane istog imenovane voditeljima zbirke osobnih podataka, od kojih će se ime i prezime, datum rođenja, starosni razred natjecatelja, naziv matičnog kluba, rezultati pojedinca koristiti javno na web stranici HAVU-a.

BAMACS 2018. – smještaj u Celju

Za one koji planiraju sudjelovanje na Balkanijadi u Celju od 21.-23.9. objavljujemo informaciju o trenutnoj dostupnosti smještaja:

Hotel Farao – sve je rezervirano i nema više mjesta 🙁

Hostel MCC – ima mjesta u dvokrevetnim (19,8 EUR/noćenje) i višekrevetnim sobama (13,6 EUR/noćenje)

Rezervirati možete sami na telefon 0038640862009 ili 0038640756009 ili
na e-mail:
mcc.hostel@mc-celje.si

Završene su prijave za Svjetsko prvenstvo u Malagi

Naše boje branit će:

60-64 Men 100m
Name Affiliation Mark Status
Ivan Puksar

Croatia

14.50 accepted
60-64 Men 200m
Name Affiliation Mark Status
Ivan Puksar

Croatia

29.70 accepted
40-44 Women Pole Vault
Name Affiliation Mark Status
Ivona Jerkovic

Croatia

3.45m accepted
50-54 Women Long Jump
Name Affiliation Mark Status
Renata Novosel

Croatia

5.09m accepted
60-64 Men Long Jump
Name Affiliation Mark Status
Ivan Puksar

Croatia

4.50m accepted
55-59 Men Triple Jump
Name Affiliation Mark Status
Branimir Samac

Croatia

11.10m accepted
50-54 Men Decathlon
Name Affiliation Mark Status
Frane Duspara

Croatia

3,000 accepted

Više informacija na službenoj stranici:
MALAGA – službena stranica

Pogledajte tko se do sada registrirao:
Prijavljeni natjecatelji

ŠESTEROBOJ nacija – prošireni sastav reprezentacije

Kako se približava vrijeme održavanja šesteroboja nacija, moramo sastaviti našu najbolju reprezentaciju.
U nastavku je priložen prošireni popis.

Popis kandidata za nastup u reprezentaciji Hrvatske  / Šesteroboj zemalja / Čakovec 2018
Muški:
Berislav Zetić ( 100m, dalj, troskok )
Kruno Ledić ( 100 m , 400 m )
Siniša Bradić ( 100 m, 400 m , koplje )
Franjo Dujić ( 100 m, 400 m )
Nenad Varda ( 100m, 400 m, svi skokovi, koplje )
Krešo Barić ( 400m, 1500 m )
Oliver Bosnić ( 400 m, 1500 m )
Zvonko Horvatić ( 400 m, 1500 m )
Perica Brkić ( 1500 m )
Vladimir Vraneša ( 1500 m )
Goran Gregurec ( 1500 m )
Branimir Samac ( dalj, vis, troskok )
Željko Vrbanc ( svi skokovi, koplje )
Stjepan Vučić ( dalj, vis )
Duje Bonacci ( vis, troskok )
Jure Filipović ( troskok )
Aleksandar Žbulj (motka,sva bacanja )
Stipo Knez ( kugla, disk )
Roland Varga ( disk )
Dubravko Brdovčak ( kugla, disk)
Damir Ludvig ( kugla, disk)
Damir Jakobović ( sva bacanja )
Goran Javorek ( koplje )
Krešimir Košić ( motka, 1500 m, bacanja )
Mladen Sraga ( kladivo )
Frano Duspara ( sve discipline )
Branko Todorović (bacanja )
Dražen Goić (bacanja)
Vladimir Junger (vis)
Žene:
Renata Novosel ( 100, 400 m, dalj )
Marina Banović ( 100 m, 400 m )
Branka Graić ( 100 m, dalj )
Božica Šorgić ( 100 m, dalj, troskok )
Senka Kolovrat  Frlić ( 400m )
Sandra Vaser ( 400m, 1500 m )
Marija Kurta ( 1500 m )
Katarina Kokan (1500 m )
Helena Gleđa ( 1500 m )
Veronika Erlić ( 1500 m )
Ana Mrčić ( dalj, troskok )
Irena Vlahinić ( vis)
Nataša Lukić ( dalj, vis, troskok )
Marija Prskalo ( dalj, vis )
Ivona Jerković ( motka )
Slavica Grgurić Pajnić ( kugla,disk, koplje )
Ankica Antolić ( bacanja )
Sandra Šarić ( disk, kladivo )
Ivana Sraga ( koplje, kladivo )
Ivanka Horvat ( kladivo )
Lana Milivojević ( bacanja )

Molimo sve atletičare koji iz bilo kojeg razloga neće biti u mogućnosti nastupiti u
Čakovcu da to što je prije moguće a najkasnije do 5.7. jave na mail :
ivan.puksar7@gmail.com
kako bismo na vrijeme mogli pozvati nove kandidate ili iz proširene liste mogli sastaviti
najbolji mogući sastav reprezentacije. Svi rezultati su ove godine bodovani i
bodove možete pogledati na tablicama sezone, dok smo atletičarima koji su
do sada bili ozljeđeni i nisu mogli nastupati pripisali bodove iz prošle sezone.
Naknadno pozvani atletičari biti će obaviješteni na vrijeme !
Želimo svima ugodne pripreme za ovaj nastup !